Uponor S-Press Plus overschuifkoppeling
Vanaf: € 48,79
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Uponor S-Press PLUS fitting met 2 aansluitingen 1-delig, recht, uitwendige buisdiameter aansluiting 16mm, nom. diameter aansluiting 1 DN 12, aansluiting 1 messing, uitwendige buisdiameter aansluiting 16mm, aansluiting 1 persmof, nom. diameter aansluiting 2 DN 12, aansluiting 2 persmof, KIWA-keur,
| Vorm | Recht |
| Nom. diameter aansluiting 1 | DN 12 |
| Materiaal aansluiting 1 | Messing |
| Aansluiting 1 | Persmof |
| Nom. diameter aansluiting 2 | DN 12 |
| Aansluiting 2 | Persmof |
| Gastec QA | N |
| KIWA-keur | J |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 1 | Vertind |
| Model | 1-delig |
| Verlopend | N |
| Hoofdkleur fitting | Grijs |
| Lengte | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming aansluiting 2 | Vertind |
| Met pakkingen | N |
| Materiaal aansluiting 2 | Messing |
| Excentrisch | N |
| Druktrap klasse flens | Overig |
| Met ontluchter | N |
| Materiaal afdichting | Overig |
| Met stootnok/-rand | J |
| Afgedopt | N |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 1 | Messing ontzinkingsarm |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 1 | Overig |
| Systeemgebonden | J |
| Norm flens | Overig |
| Contourcode aansluiting 1 | UP |
| Oppervlaktebehandeling aansluiting 2 | Overig |
| Trekvast | N |
| Met aftapper | N |
| Contourcode aansluiting 2 | UP |
| FM keur | N |
| Lengte aansluiting 1 | 37 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 37 mm |
| Sleutelwijdte wartel | 0 mm |
| Werkende lengte aansluiting 1 | 17 mm |
| Kwaliteitsklasse aansluiting 2 | Messing ontzinkingsarm |
| Ringstijfheidsklasse | Overig |
| LPCB keur | N |
| Max. werkdruk bij 20 °C | 10 bar |
| Sleutelwijdte | 0 mm |
| UL-keur | N |
| VdS keur | N |
| Werkende lengte aansluiting 2 |
17 mm |
Extra info
| GTIN Nummer: | 6414905554874 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Fitting met 2 aansluitingen |
| Productserie: | S-Press PLUS |
| Levertijd: | Voorraad |
| Lengte: | 0 mm |
| Bochthoek: | 90 ° |
| Bochtstraal: | 0 mm |
| Vorm: | Recht |
| Uitvoering: | 1-delig |
Specificaties
| Diameter | 16, 25, 32 |
|---|---|
| Model | Overschuifkoppeling |
| Materiaal | Messing |
| Serie/Programma | S-Press Plus |
| Merk | Uponor |







