UV-bestendige PE tape – zwart 60mm x 25m
€ 19,95 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Flexibele, UV-bestendige polyethyleen tape voor buitengebruik
- Onzichtbaar afdichten en verbinden van overlappingen voor een weerbestendige laminatie van gevelfolies
- Voor (half-)open gevels
- Volledig waterdicht
- Goede hechting op non-polaire en LSE-oppervlakken
- Gebruikstemperatuur: tot -10°C (ideaal tussen 5°C en 35°C)
- DIN 4108/7 en DIN 4108/11
- Bevat geen oplosmiddelen
| Art. Nr. | breedte | lengte | kleur | EAN code |
|---|---|---|---|---|
| US6025 | 60 mm | 25 m | zwart | 5407004563299 |
Kleefstof: acrylaat
Drager: polyethyleen met versterkte scrim
Temperatuurbestendigheid: -30°C – +100°C
Kleefkracht: 25 N/25 mm
Dikte: 0,27 mm
Specificaties
| Kleefstof | acrylaat |
|---|---|
| Drager | polyethyleen met versterkte scrim |
| Temperatuurbestendigheid | -30°C – +100°C |
| Kleefkracht | 25 N/25 mm |
| Dikte | 0, 27 mm |
| Breedte (mm) | 60 |
| Lengte (m) | 25 |
| Kleur | Zwart |
| Merk | HPX |







