Ventilatiebox CVE-S ECO SE standaard versie met interne RV-sensor en eurostekker
€ 221,31 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
De ventilatie-unit CVE-S ECO met eurostekker voert mechanisch af in de natte ruimtes; de keuken, het toilet en de badkamer. Natuurlijke verse luchttoevoer komt via raamroosters de woning binnen. Standaard in de unit is een RV-sensor geïntegreerd.
Productvoordelen
- Bewezen, betrouwbaar en stil
- Toepasbaar in elke situatie
- Verbruikt tot 83% minder energie dan ventilatoren met wisselstroom
| Productnummer | 03-00398 |
| EAN-nummer | 08713418038771 |
| Product serie | Ventilatiebox CVE-S ECO |
| Product type | CVE-S ECO SE |
| Verpakking | Per stuk verpakt |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Max. luchthoeveelheid bij 50 Pa | 415.0 m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 100 Pa | 375.0 m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 150 Pa | 325.0 m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 200 Pa | 280.0 m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 250 Pa | 230.0 m³/h |
| Max. luchthoeveelheid bij 300 Pa | 175.0 m³/h |
| Opgenomen vermogen bij max. luchthoeveelheid bij 100 Pa | 44.0 W |
| Frequentie voedingsspanning | 50.0 – 50.0Hz |
| Voedingsspanning | 207.0 – 253.0V |
| Max. nom. stroom | 0.5 A |
| Geluidsvermogensniveau | 69.0 dB(A) |
| Type motor | EC (elektronische commutatie) |
| Elektrische aansluiting | Aansluitsnoer met eurostekker |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Stuursignaal | Overig |
| Type toerenregeling | 3 standen |
| Met draadloze afstandsbediening | Nee |
| Geschikt voor draadloze afstandsbediening | Ja |
| Met bedrade bediening | Nee |
| Geschikt voor bedrade bediening | Nee |
| Geschikt voor vraaggestuurde ventilatie | Ja |
| Met interne (RV) vochtsensor | Ja |
| Met externe (RV) vochtsensor | Nee |
| Geschikt voor (extra) (RV) vochtsensor | Ja |
| Met interne kooldioxide (CO2) sensor | Nee |
| Met externe kooldioxide (CO2) sensor | Nee |
| Geschikt voor (extra) kooldioxide (CO2) sensor | Ja |
| Detecteert vluchtige organische stoffen | Nee |
| Met druksensor | Nee |
| Geschikt voor (extra) druksensor | Nee |
| Met constant volume regeling | Nee |
| Met zoneregelaar | Nee |
| Geschikt voor zoneregelaar | Ja |
| Bediening via app | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor bewegingssensor | Ja |
| Sensorgestuurde luchtstroom | Ja |
| Aantal aanzuigaansluitingen | 4 |
| Aansluiting | Insteekeind |
| Nom. kanaaldiameter zuigzijde | 125.0 mm |
| Nominale diameter afvoerluchtkanaal | 125.0 mm |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor montage in verlaagde plafonds | Nee |
| Geschikt voor montage op zolder | Ja |
| Geschikt voor vloermontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Montage horizontaal | Ja |
| Montage verticaal | Ja |
| Achteraansluiting | Nee |
| Diepte | 294.0 mm |
| Hoogte | 350.0 mm |
| Gewicht | 3.4 kg |
| Bruto gewicht | 4.0 |








