Versterkte aluminium tape 50mm x 50m
€ 9,99 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
- Versterkte aluminiumtape met een lage waterdampdoorlaatbaarheid
- Geschikt voor algemene reparatie-, afdichtings- en onderhoudstoepassingen
- Damp- en luchtdichte afwerking van metalen leidingen, panelen, ventilatiekanalen, etc.
| Art. Nr. | breedte | lengte | kleur | VE | EAN code |
|---|---|---|---|---|---|
| RA5050 | 50 mm | 50 m | aluminium | 24 | 5407004564586 |
Kleefstof: acrylaat op solventbasis
Drager: glasvezelversterkte aluminiumfolie
Temperatuurbestendigheid: 120°C
Treksterkte: 120 N/25 mm
Kleefkracht: 25 N/25 mm
Dikte: 0,05 mm
Specificaties
| Kleefstof | Acrylaat op solventbasis |
|---|---|
| Drager | Glasvezelversterkte aluminiumfolie |
| Temperatuurbestendigheid | 120°C |
| Treksterkte | 120 N/25 mm |
| Kleefkracht | 25 N/25 mm |
| Dikte | 0, 05 mm |
| Breedte (mm) | 50 |
| Lengte (m) | 50 |
| Merk | HPX |







