VLKL XYLIA2 LUG DN100 GGG40-EPDM-CF8M-16B-HANDGREEP
€ 150,38 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Professioneel advies
Productinformatie
Vlinderklep Xylia Lug met een GG40 gietijzeren huis, EPDM voering en RVS316 klep. Deze vlinderklep is bijzonder geschikt voor verwarming en koeling installaties. Deze klep wordt bedient door een hangreep met standen. Maximale werdruk: 16 bar. Werktemperatuur: -20°C / +120°C. De totale hoogte is inclusief hendel. Met draadogen. Keurmerk: TB105.
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Nom. diameter | DN 100 |
| Aansluitingen | Lug type |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Standaard | EN |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Afdichting | EPDM |
| Doorlaat | 100 mm |
| Voering huis | Verwisselbaar |
| Materiaal klepblad | Roestvaststaal (RVS) |
| Klepontwerp | Centrisch |
| Klepblad bekleed | N |
| Materiaal spindel | Roestvaststaal (RVS) |
| Kwaliteitsklasse materiaal spindel | RVS 420 (1.4021) |
| Bediening | Handgreep |
| Materiaal spindelafdichting primair | NBR (Nitrilrubber) |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 0 mm |
| Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad | RVS 420 (1.4021) |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Bouwlengte | 0 mm |
| KIWA-keur | N |
| Gastec QA | N |
| Hoogte bediening | 71.2 mm |
| Lengte bediening | 218 mm |
| Hoek van de afsluiter | 90 ° |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Diameter handwiel | 0 mm |
| Hoek van de spindel | 0 ° |
| Maximaal drukverschil bij 20 grC | 16 bar |
| Max. drukverschil als eindafsluiter | 12 bar |
| FM keur | N |
| UL-keur | N |
| ULC keur | N |
| LPCB keur | N |
| Fire-safe | N |
| Kvs-waarde | 496 |
| VdS keur | N |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | N |
| GTIN Nummer: | 3660770857968 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Vlinderklepafsluiter |
| Productserie: | Xylia |
| Levertijd: | Voorraad |
| Bediening: | Handgreep |







