VLKL XYLIA2 LUG DN125 GGG40-EPDM-CF8M-16B-WORMWIELKAST
€ 279,69 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Op bestelling leverbaar
Professioneel advies
Productinformatie
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
|---|---|
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Kwaliteitsklasse | Gietijzer EN-GJS-450-10 |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Bediening | Wormwielkast |
| Nom. diameter | DN 125 |
| FM keur | Nee |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| LPCB keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| KIWA-keur | Nee |
| Aansluitingen | Lug type |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Afdichting | Ethyleen-Propyleen-Dieen-Monomeer (EPDM) |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Kvs-waarde | 883 |
| Gastec QA | Nee |
| Standaard | EN |
| Materiaal spindel | Roestvaststaal (RVS) |
| Kwaliteitsklasse materiaal spindel | RVS 420 (1.4021) |
| Materiaal spindelafdichting primair | NBR (Nitril Butadieen Rubber) |
| Materiaal klepblad | Roestvaststaal (RVS) |
| Klepblad bekleed | Nee |
| Fire-safe | Nee |
| Klepontwerp | Centrisch |
| Voering huis | Verwisselbaar |
| Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad | RVS 420 (1.4021) |
| Doorlaat | 125 mm |
| Mediumtemperatuur (continu) | 5 – 85 °C |
| Max. drukverschil bij 20 °C | 16 bar |
| Hoek van de afsluiter | 90 ° |
| Max. drukverschil als eindafsluiter | 12 bar |
| Diameter handwiel | 150 mm |







