VLKL XYLIA2 LUG DN150 GGG40-EPDM-CF8M-16B-WORMWIELKAST
€ 273,50 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Professioneel advies
Productinformatie
Xylia2 vlinderklepafsluiter, druktrap klasse flens PN 16, druktrap klasse PN 16, nom. diameter DN 150, aansluitingen lug type, oppervlaktebescherming gecoat, standaard EN, behuizing gietijzer, afdichting EPDM, doorlaat 150mm, voering huis verwisselbaar, klepblad roestvaststaal (RVS)
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Nom. diameter | DN 150 |
| Aansluitingen | Lug type |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Standaard | EN |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Afdichting | EPDM |
| Doorlaat | 150 mm |
| Voering huis | Verwisselbaar |
| Materiaal klepblad | Roestvaststaal (RVS) |
| Klepontwerp | Centrisch |
| Klepblad bekleed | N |
| Materiaal spindel | Roestvaststaal (RVS) |
| Kwaliteitsklasse materiaal spindel | RVS 420 (1.4021) |
| Bediening | Wormwielkast |
| Materiaal spindelafdichting primair | NBR (Nitrilrubber) |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 0 mm |
| Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad | RVS 420 (1.4021) |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Bouwlengte | 0 mm |
| KIWA-keur | N |
| Gastec QA | N |
| Hoek van de afsluiter | 90 ° |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Diameter handwiel | 150 mm |
| Hoek van de spindel | 0 ° |
| Maximaal drukverschil bij 20 grC | 16 bar |
| Max. drukverschil als eindafsluiter | 12 bar |
| FM keur | N |
| UL-keur | N |
| ULC keur | N |
| LPCB keur | N |
| Fire-safe | N |
| Kvs-waarde | 1212 |
| VdS keur | N |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | N |
| GTIN Nummer: | 3660770858040 |
| Aantal gebruikseenheden: | 1.00 |
| Gebruikseenheid: | PCE |
| Productklasse: | Vlinderklepafsluiter |
| Productserie: | Xylia2 |
| Levertijd: | Voorraad |
| Bediening: | Wormwielkast |







