VLKL XYLIA2 LUG DN65 GGG40-EPDM-CF8M-16B-HANDGREEP
€ 105,38 incl. btw
Op voorraad (kan nabesteld worden)
Op voorraad
Professioneel advies
Productinformatie
Xylia2 vlinderklepafsluiter druktrap klasse flens PN 16 druktrap klasse PN 16 nom. diameter DN 65 aansluitingen lug type oppervlaktebescherming gecoat standaard EN behuizing gietijzer afdichting EPDM doorlaat 65mm voering huis verwisselbaar klepblad roestvaststaal (RVS)
| Aansluitingen | Lug type |
| Afdichting | EPDM |
| Bediening | Handgreep |
| Bouwlengte | 0 mm |
| Diameter handwiel | 0 mm |
| Doorlaat | 65 mm |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Fire-safe | Nee |
| FM keur | Nee |
| Gastec QA | Nee |
| Hoek van de afsluiter | 90 ° |
| Hoek van de spindel | 0 ° |
| Hoogte bediening | 71,20 mm |
| KIWA-keur | Nee |
| Klepblad bekleed | Nee |
| Klepontwerp | Centrisch |
| Kvs-waarde | 174 |
| Kwaliteitsklasse materiaal spindel | RVS 420 (1.4021) |
| Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad | RVS 420 (1.4021) |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Lengte bediening | 218 mm |
| LPCB keur | Nee |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Materiaal klepblad | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal spindel | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal spindelafdichting primair | NBR (Nitrilrubber) |
| Max. drukverschil als eindafsluiter | 12 bar |
| Maximaal drukverschil bij 20 grC | 16 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | 5 tot 85 °C |
| Nom. diameter | DN 65 mm |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Standaard | EN |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 0 mm |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| Voering huis | Verwisselbaar |
Specificaties
| Product type | Vlinderklepafsluiter |
|---|---|
| Merk | Watts |







