VLKL XYLIA2 WAFER DN100 GGG40-EPDM-CF8M-16B-WORMWIELKAST
€ 157,38 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Professioneel advies
Productinformatie
Xylia2 vlinderklepafsluiter druktrap klasse flens PN 16 druktrap klasse PN 16 nom. diameter DN 100 aansluitingen wafer type oppervlaktebescherming gecoat standaard EN behuizing gietijzer afdichting EPDM doorlaat 100mm voering huis verwisselbaar klepblad roestvaststaal (RVS),
| Aansluitingen | Wafer type |
| Afdichting | EPDM |
| Bediening | Wormwielkast |
| Bouwlengte | 0 mm |
| Diameter handwiel | 150 mm |
| Doorlaat | 100 mm |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Fire-safe | Nee |
| FM keur | Nee |
| Gastec QA | Nee |
| Hoek van de afsluiter | 90 ° |
| Hoek van de spindel | 0 ° |
| KIWA-keur | Nee |
| Klepblad bekleed | Nee |
| Klepontwerp | Centrisch |
| Kvs-waarde | 496 |
| Kwaliteitsklasse materiaal spindel | RVS 420 (1.4021) |
| Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad | RVS 420 (1.4021) |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| LPCB keur | Nee |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Materiaal klepblad | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal spindel | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal spindelafdichting primair | NBR (Nitrilrubber) |
| Max. drukverschil als eindafsluiter | 12 bar |
| Maximaal drukverschil bij 20 grC | 16 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | 5 tot 85 °C |
| Nom. diameter | DN 100 mm |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Standaard | EN |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 0 mm |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| Voering huis | Verwisselbaar |







