VLKL XYLIA2 WAFER DN150 GGG40-EPDM-CF8M-16B-HANDGREEP
€ 209,72 incl. btw
Beschikbaar via nabestelling
Professioneel advies
Productinformatie
Xylia2 vlinderklepafsluiter druktrap klasse flens PN 16 druktrap klasse PN 16 nom. diameter DN 150 aansluitingen wafer type oppervlaktebescherming gecoat standaard EN behuizing gietijzer afdichting EPDM doorlaat 150mm voering huis verwisselbaar klepblad roestvaststaal (RVS)
| Aansluitingen | Wafer type |
| Afdichting | EPDM |
| Bediening | Handgreep |
| Bouwlengte | 0 mm |
| Diameter handwiel | 0 mm |
| Doorlaat | 150 mm |
| Druktrap klasse | PN 16 |
| Druktrap klasse flens | PN 16 |
| Fire-safe | Nee |
| FM keur | Nee |
| Gastec QA | Nee |
| Hoek van de afsluiter | 90 ° |
| Hoek van de spindel | 0 ° |
| Hoogte bediening | 71,20 mm |
| KIWA-keur | Nee |
| Klepblad bekleed | Nee |
| Klepontwerp | Centrisch |
| Kvs-waarde | 1212 |
| Kwaliteitsklasse materiaal spindel | RVS 420 (1.4021) |
| Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad | RVS 420 (1.4021) |
| Lengte aansluiting 1 | 0 mm |
| Lengte aansluiting 2 | 0 mm |
| Lengte bediening | 304 mm |
| LPCB keur | Nee |
| Materiaal behuizing | Gietijzer |
| Materiaal klepblad | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal spindel | Roestvaststaal (RVS) |
| Materiaal spindelafdichting primair | NBR (Nitrilrubber) |
| Max. drukverschil als eindafsluiter | 12 bar |
| Maximaal drukverschil bij 20 grC | 16 bar |
| Mediumtemperatuur (continu) | 5 tot 85 °C |
| Nom. diameter | DN 150 mm |
| Oppervlaktebescherming | Gecoat |
| Standaard | EN |
| Type goedkeuring volgens BBR / EKS | Nee |
| Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen | 0 mm |
| UL-keur | Nee |
| ULC keur | Nee |
| VdS keur | Nee |
| Voering huis | Verwisselbaar |







